Sheinside giveaway

 

Hei! I forbindelse med Thankgsgiving har Sheinside og jeg lyst til å arrangere en giveaway for å vise hvor takknemlig vi er for dere og støtten dere viser. Premien er et gavekort på Sheinside.com for $100!

For å delta må du gjøre dette:

1. Registrere deg på Sheinside.com HER
2. Like Sheinside på facebook HER
3. Legg igjen mailadressen din i kommentarfeltet. Samme som du registrerer deg med på Sheinside.com
4. Del dette innlegget videre på Facebook. 

Hvis dere ikke har tolmodighet til å vente, kan dere bruke koden TKG25 når dere betaler for å få 25% avslag på alt på siden.

Giveawayen avsluttes 30.Nov. Lykke til!

73 kommentarer

Wibeche Iveland

30.10.2014 kl.12:53

vikkibekki@hotmail.com

Kamilla

30.10.2014 kl.13:26

kamilla-ved-ting@hotmail.no

Emilie

30.10.2014 kl.13:27

emilie.h@live.no

Fredrikke

30.10.2014 kl.15:03

Fredricke@live.no

Celine

30.10.2014 kl.15:27

er med :)

Nora

30.10.2014 kl.15:47

noraasmussen@hotmail.no

Lotte Melby

30.10.2014 kl.16:45

lotte_1812@hotmail.com

Mariell

30.10.2014 kl.17:05

:)

Ida

30.10.2014 kl.17:14

idasaele99@hotmail.com

Elise Flagtvedt

30.10.2014 kl.17:34

Gjort det fra før :D

eliiseaf@gmail.com

Matilde

30.10.2014 kl.17:35

eg e med, haha! matsol09@gmail.no

Julie

30.10.2014 kl.17:39

:))

LEA BJØRINGSØY

30.10.2014 kl.18:42

lea.sofie@live.no hahahah

isa lillevik

30.10.2014 kl.19:21

isalillevik98@gmail.com

Lina

30.10.2014 kl.19:35

lina_pham00@hotmail.no

30.10.2014 kl.19:36

nora.knutsen@hotmail.com

Thao-Nhi

30.10.2014 kl.19:50

thaonhi100@hotmail.com :)

Victoria!

30.10.2014 kl.19:52

victoriahansen98@gmail.com :)

Ingrid

30.10.2014 kl.19:59

Ingrpe2@online.no

lax

30.10.2014 kl.20:09

Laxshbabu@gmail.com

sandra

30.10.2014 kl.20:11

sandra.bieberr@hotmail.com

Nora

30.10.2014 kl.20:35

noraasmussen@hotmail.no <3

Renate

30.10.2014 kl.20:40

Renate971@hotmail.com

Mineh

30.10.2014 kl.20:41

mineh96@hotmail.com

Inger Louise Fagerheim Sandal

30.10.2014 kl.20:49

ingerlouise1@hotmail.no

Ingrid V.

30.10.2014 kl.20:50

ingridvollset1@hotmail.com :)

Sigrunn

30.10.2014 kl.21:23

sigrunn_98@msn.com

Dorthe Andréa

30.10.2014 kl.22:07

Dortheafo@hotmail.com <3

Sarah Haugnes Hjorth

30.10.2014 kl.22:10

Haras@hotmail.no ♥

Madeleine mjelde

30.10.2014 kl.22:43

Mette-mjelde@live.no <3

Sigrid

30.10.2014 kl.22:47

Sigriderandi@icloud.com <33

Nora Marie

30.10.2014 kl.22:48

seven-nora@live.no

Ingrid

30.10.2014 kl.22:57

ingrid.saetre@hotmail.com

roba

30.10.2014 kl.23:28

Gjort👌

30.10.2014 kl.23:34

Malinkn.mn@gmail.com

Mona Haugland

31.10.2014 kl.08:47

Har gjort alt:)

Monaa.eh@hotmali.com

Pernille

31.10.2014 kl.11:02

peraklat@hotmail.com

marte

31.10.2014 kl.11:39

marte_heggertveit@hotmail.com

Ella Skogland

31.10.2014 kl.14:00

ella.skogland@yahoo.no

Nora

31.10.2014 kl.14:51

Noraasmussen@hotmail.no

Sandra

31.10.2014 kl.16:45

sandrahelent@hotmail.com

Victoria Søderstrøm

31.10.2014 kl.20:42

c.soders@hotmail.com

Van L

01.11.2014 kl.00:18

vanlc@hotmail.no

Nicoleta Alexandra

01.11.2014 kl.13:16

x_hubba.bubba_x@yahoo.com

Asri Abdulle Aiaruus

01.11.2014 kl.14:10

Asriabdulleaidaruus@hotmail.com

COVALIU ANDREEA MONICA

01.11.2014 kl.16:53

monicaandreea98@yahoo.com

Déborah Tg

01.11.2014 kl.18:39

buddi981(at)gmail.com

Edith

01.11.2014 kl.19:25

edithhelland@gmail.com

Kaja Pedersen

02.11.2014 kl.12:28

kaja-danser@hotmail.com

Kristine

02.11.2014 kl.12:43

Kristine-00-@live.com

Astrid

02.11.2014 kl.14:23

Astrid.l.h@live.no

Bergliot

02.11.2014 kl.15:16

Bergliot-olstad@hotmail.com

marthe

02.11.2014 kl.16:01

marthea1508@icloud.com

Nina

02.11.2014 kl.22:15

Nina.nguyen00@hotmail.no

Nora

03.11.2014 kl.14:02

noraasmussen@hotmail.no <3

Malin

03.11.2014 kl.15:06

er registrert med hester171@hotmail.com, men kan også kontaktes på malinmartinsen98@gmail.com!

04.11.2014 kl.07:58

marty.k@hotmail.no

Hanna

04.11.2014 kl.17:45

jeg blir med! :) hanna-k-e@hotmail.com

Hanne Elisabeth

05.11.2014 kl.13:33

jeg er med :) he-96@live.no

Chari perez

05.11.2014 kl.15:46

lola.anton@yahoo.es

Matilde

05.11.2014 kl.22:03

matildeskram@hotmail.com

:)

Nora

06.11.2014 kl.13:30

noraasmussen@hotmail.no <3<3

perihan

08.11.2014 kl.16:58

irepcaan@gmail.com

Mari

08.11.2014 kl.23:16

super.mari70@hotmail.com

pervin

09.11.2014 kl.14:52

peren80@yahoo.com

Pauliina Oksanen

10.11.2014 kl.16:10

pieniatarinoita@gmail.com

Esref

11.11.2014 kl.08:51

eince@hotmail.fr

Faruk

12.11.2014 kl.19:26

erenfar@hotmail.fr

Marcella Giroldo

15.11.2014 kl.19:31

marcellagiroldo@hotmail.com

Christina

19.11.2014 kl.14:39

christinacng005@gmail.com

Marie

21.11.2014 kl.11:03

marie.wean@gmail.com

Pauliina Oksanen

25.11.2014 kl.16:00

pieniatarinoita@gmail.com

Nora

26.11.2014 kl.15:07

noraasmussen@hotmail.no

Skriv en ny kommentar



Hei! Jeg er Leandra, en 18-år gammel jente med lidenskap for blogging. Her får du se mitt liv og alt jeg engasjerer meg i. Og det er mye! Du kan lese om ting som mote, samfunn, skjønnhet, fotografi og masse annet. Håper du liker deg her!

Lea-Valencia@hotmail.com












hits