Vinn kinobilletter til å se The Other Woman (AVSLUTTET)

Nå skal jeg ha en konkuranse hvor jeg skal gi ut en kinobillett til deg og en venninne til den nye filmen The Other Woman. Kinobillettene gjelder for hvilken som helst kino i hvilken som helst by og vil havne i posten til vinneren i løpet av noen dager. Dere ser traileren under, og jeg skal selv se denne på førpremieren med noen venner nå på onsdag. Gleder meg masse fordi det virker som en utrolig morsom og kreativ film!

Det eneste du må gjøre for å være med i konkuransen er å dele dette innlegget på facebooken din, og legge igjen mailadresse i kommentarfeltet slik at jeg kan kontakte deg. Vinneren blir kåret  på søndag så kjapp dere, og masse lykke til! 

Vinneren av konkuransen ble Charlotte Turøy. Gratulerer!

43 kommentarer

Thea

25.04.2014 kl.23:49

Er med:))

Theama06@gmail.com

Ragnhild

25.04.2014 kl.23:55

Jeg er med!! :))

Ranglakontakt@hotmail.no

Annelin

26.04.2014 kl.00:13

Annelin_e.s@hotmail.com

Lucas

26.04.2014 kl.00:50

lucasliam@outlook.com

Håper jeg vinner :)

Mia

26.04.2014 kl.06:57

er med:-) håper jeg vinner fordi har gledet meg i evigheter til å se denne filmen

26.04.2014 kl.08:13

Jeg er med :D

Elise.feste@gmail.com

Navina

26.04.2014 kl.08:28

Navina2000@hotmail.com

Ivana

26.04.2014 kl.09:22

Ivana232@hotmail.no

Benedicte

26.04.2014 kl.09:22

Jeg er med )

benedicte_juni@live.no

26.04.2014 kl.11:28

celinabogetveit@hotmail.com

nina fossmark

26.04.2014 kl.11:47

er med!! <3

Martine

26.04.2014 kl.13:47

marty.k@hotmail.no

Maria

26.04.2014 kl.14:15

Med!

Maria.eide98@hotmail.com

Ina

26.04.2014 kl.15:24

inalovely28@hotmail.com

Michelle

26.04.2014 kl.15:43

michellejemar@hotmail.com

Mikkeline Finnkirk

26.04.2014 kl.16:15

mikkeline.f@live.no :)

26.04.2014 kl.17:33

Er med <3

malene.nor@icloud.com

Eva Watz

26.04.2014 kl.17:54

ewi@hotmail.no :))

Martine

26.04.2014 kl.18:29

martinesigne@hotmail.com

Celine

26.04.2014 kl.19:18

Celine10@hotmail.no

Karina Farnes

26.04.2014 kl.19:24

Eg slenger meg på eg ;)

Stine

26.04.2014 kl.22:38

Stine.ogreid@lyse.net

Hanna Kristine Erdal

26.04.2014 kl.23:33

jeg er med :) hanna-k-e@hotmail.com

Roshika

26.04.2014 kl.23:55

roshika@live.no

Nora

27.04.2014 kl.10:31

noraovreberg@hotmail.com :-)

Asri Abdulle Aidaruus

27.04.2014 kl.11:17

Jeg er med :)

Asriabdulleaidaruus@hotmail.com

Tomasineee

27.04.2014 kl.12:53

:-)

tomasineph@hotmail.no

Malin

27.04.2014 kl.13:29

malingfolde@hotmail.com

Julie Larsen

27.04.2014 kl.13:31

:)

Turid

27.04.2014 kl.13:39

Jeg er med!

turiiid@hotmail.com

martine m

27.04.2014 kl.14:31

Er med :-)

m_nisse@live.no

ELISE

27.04.2014 kl.17:28

eliseefa@hotmail.com :-)

Kristine Bremnes

27.04.2014 kl.17:40

kristine_bre@hotmail.com :)

Kristina Lindland

27.04.2014 kl.17:57

kristinalindland@hotmail.com <3

Marie

27.04.2014 kl.17:59

Mariedahle8@hotmail.com

Deimante

27.04.2014 kl.18:35

deimantekel@hotmail.co.uk

Charlotte Turøy

27.04.2014 kl.18:37

charlotte-turoy@hotmail.com

Malene Normann

27.04.2014 kl.19:04

malene.nor@icloud.com

Silje

27.04.2014 kl.20:03

Silje_96_@hotmail.com

Lina J.

27.04.2014 kl.20:46

ljanauskaite@gmail.com

Gina Henrikke

27.04.2014 kl.21:21

jeg er med!

gina_asperud@hotmail.com

Christine

27.04.2014 kl.21:34

christine.solheim@gmail.com

Vero

27.04.2014 kl.21:50

Vero.bergli@gmail.com

Skriv en ny kommentar



Hei! Jeg er Leandra, en 18-år gammel jente med lidenskap for blogging. Her får du se mitt liv og alt jeg engasjerer meg i. Og det er mye! Du kan lese om ting som mote, samfunn, skjønnhet, fotografi og masse annet. Håper du liker deg her!

Lea-Valencia@hotmail.com












hits